Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini Anar Əliyev martın 30-da Goranboy rayonunda həmin rayonun sakinlərini qəbul edib.
Müraciət edənlər sırasında şəhid ailələrinin üzvləri və müharibə veteranları da olub.
A.Əliyev onların sosial vəziyyəti ilə maraqlanıb, bütün şəhid ailələrinin və müharibə veteranlarının qayğı ilə əhatə olunmasının bu gün Nazirliyin başlıca fəaliyyət istiqamətlərindən olduğunu bildirib.
Qəbul zamanı vətəndaşların Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin səlahiyyət dairəsinə aid müraciətləri cavablandırılıb, müraciətlərdə əksini tapan məsələlərin həlli ilə əlaqədar tədbirlər görülüb.

Заместитель министра Анар Алиев принял жителей в Геранбойском районе
30 марта заместитель министра труда и социальной защиты населения Анар Алиев принял в Геранбое жителей этого же района.
Среди обратившихся были также члены семей шехидов и ветераны войны.
А. Алиев поинтересовался их социальным положением и сказал, что забота обо всех семьях шехидов и ветеранов войны сегодня является одним из основных направлений деятельности министерства.
В ходе приема были даны ответы на обращения граждан, относящиеся к сфере деятельности Министерства труда и социальной защиты населения, а также приняты меры по решению вопросов, отраженных в обращениях.