DOST əməkdaşlarına təşəkkürnamə verilib
DOST Agentliyinin fəaliyyətə başlamasının 5 illiyi münasibətilə Agentliyin bəzi əməkdaşları təşəkkürnamə ilə təltif olunub.
DOST Agentliyinin inzibati binasında Agentliyin bəzi əməkdaşları ilə əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini Anar Əliyev və DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədovun görüşü baş tutub.
DOST Agentliyinin qazandığı uğurlara görə əməkdaşlara təşəkkür edən nazir müavini Anar Əliyev qarşıdakı böyükmiqyaslı işlərə də məsuliyyətli yanaşacaqlarına və onlara göstərilən etimadı doğruldacaqlarına inandığını bildirib.
DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov da çıxışında əməkdaşlara və Agentliyin yarandığı andan verdiyi dəstəyə görə nazir müavini Anar Əliyev təşəkkürünü ifadə edib.
Ardınca nazir müavini Anar Əliyev və Agentliyin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov əməkdaşları təşəkkürnamələrlə təltif ediblər.

По случаю 5-летия создания Агентства DOST некоторые сотрудники Агентства были награждены благодарственными письмами.
В административном здании агентства DOST состоялась встреча с некоторыми сотрудниками агентства, заместителем министра труда и социальной защиты населения Анаром Алиевым и председателем правления агентства DOST Фаридом Мамедовым.
Заместитель министра Анар Алиев, поблагодарив сотрудников агентства DOST за успехи, заявил, что верит в их ответственный подход к предстоящей масштабной работе и оправдают оказанное им доверие.
Председатель правления агентства DOST Фарид Мамедов также выразил благодарность сотрудникам и заместителю министра Анару Алиеву за поддержку, оказываемую агентству с момента его создания.
Затем заместитель министра Анар Алиев и председатель правления Агентства Фарид Мамедов наградили сотрудников благодарственными письмами.