DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin növbəti iclası keçirilib. Onlayn formatda baş tutan görüşdə Agentliyin gündəliyində olan məsələlər müzakirə olunub.
DOST Xidmətləri departamentinin Səyyar və sosial xidmətlərin təşkili şöbəsinin mütəxəssisi Orxan Hüseynov “DOST” mərkəzləri tərəfindən Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin fəaliyyət istiqamətləri üzrə arayışların verilməsinə dair proseduru təsdiq edilməsi üçün İdarə Heyətinə təqdim edib.
İctimaiyyətlə əlaqələr və kommunikasiya departamentinin müdir müavini Teymur Hacıyev Media və daxili kommunikasiya şəbəkəsi ilə bağlı işin təşkilinə dair prosedurun təsdiq edilməsi ilə bağlı məruzə ilə çıxış edib.
Maliyyə və mühasibatlıq departamentinin Təhlil şöbəsinin aparıcı mütəxəssisi Nərminə Kamal, eləcə də Satınalmalar və təminat departamentinin Satınalmalar şöbəsinin baş mütəxəssisi Nurlan Namazlı DOST Agentliyinin maliyyə-təsərrüfat fəaliyyəti ilə bağlı hesabatlar təqdim ediblər.

Состоялось очередное заседание Правления Агентства DOST. На заседании, прошедшем в онлайн-формате, обсуждались вопросы повестки дня.
Специалист отдела организации мобильных и социальных услуг департамента услуг DOST, Орхан Гусейнов представил на утверждение Совету директоров порядок выдачи справок о деятельности Министерства труда и социальной защиты населения со стороны центров DOST.
Заместитель директора департамента по связям с общественностью и коммуникациям Теймур Гаджиев выступил с докладом об утверждении порядка организации работы, связанной со СМИ и внутренней коммуникационной сетью.
Ведущий специалист отдела анализа департамента финансов и бухгалтерского учета, Нармина Камал, а также главный специалист отдела закупок Департамента закупок и снабжения, Нурлан Намазлы представили отчеты о финансово-хозяйственной деятельности Агентства.
В завершение председатель совета директоров Фарид Мамедов высказал свое мнение по обсужденным темам и дал соответствующие задания.