16 yanvar 2024, 17:02
Agentliyin İnsan resurslarının idarə edilməsi departamentinin müdiri Leyla Hüseynova "DOST Agentliyində işçilərə psixoloji yardımın göstərilməsinə dair Təlimat"ın təsdiq edilməsi üçün İdarə Heyətinə təqdim edib.
İnsan resurslarının idarə edilməsi departamentinin Könüllülərlə iş şöbəsinin müdiri Solmaz Həsənova “DOST” mərkəzlərində və Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat Agentliyinin yaratdığı təsərrüfat cəmiyyətlərində könüllü fəaliyyətin tənzimlənməsinə dair Prosedur" və "Dayanıqlı və Operativ Sosial Təminat Agentliyində və “DOST” mərkəzlərində təcrübəkeçmə fəaliyyətinin tənzimlənməsinə dair Prosedur"un yeni redaksiyada təsdiq edilməsi ilə bağlı məruzə ilə çıxış edib.
DOST Xidmətləri departamentinin Sosial müdafiə üzrə xidmətlərin təşkili şöbəsinin referenti Fidan Məmmədova “DOST” mərkəzlərinin 2023-cü ilin dekabr ayı və illik fəaliyyətlərinin yekunlarına dair məlumatlandırma xarakterli hesabatı İdarə Heyətinə təqdim edib.

Начальник департамента управления человеческими ресурсами агентства Лейла Гусейнова представила на утверждение Совета директоров «Инструкцию по оказанию психологической помощи сотрудникам агентства DOST».
Заведующая отделом работы с волонтерами департамента управления человеческими ресурсами, Солмаз Гасанова выступила с докладом об утверждении новой редакции «Порядка регулирования волонтерской деятельности в центрах DOST и экономических обществах, созданных Агентством устойчивого и оперативного социального обеспечения» и «Порядка регулирования стажировки деятельности в Агентстве устойчивого и оперативного социального обеспечения и центрах DOST».
Референт отдела организации услуг социальной защиты департамента услуг DOST Фидан Мамедова представила совету директоров содержательный отчет об итогах деятельности центров за декабрь 2023 года и годовой деятельности центров «DOST».
В завершение председатель совета директоров Фарид Мамедов высказал свое мнение по обсужденным темам и дал соответствующие задания.