DOST Agentliyində yeni təyinatlar həyata keçirilib
DOST Agentliyində yeni kadr təyinatları həyata keçirilib. Tural Güləhmədov İdarə Heyəti sədrinin müşaviri vəzifəsinə təyin olunub. O, bundan əvvəl Agentliyin Daxili nəzarət və audit departamentinin müdiri vəzifəsində çalışıb.
Digər əmrlə Solmaz Həsənova Abşeron DOST Mərkəzinin direktoru təyin edilib. O, bu vəzifəyə qədər Agentliyin İnsan resurslarının idarə edilməsi departamentinin Könüllülərlə iş şöbəsinin müdiri kimi fəaliyyət göstərib.
İdarə Heyəti sədrinin növbəti əmri ilə Elçin Həsənov Keyfiyyətin idarə edilməsi və xidmətlərin monitorinqi departamentinin müdiri vəzifəsinə təyin olunub. E.Həsənov bu təyinatadək 3 saylı Bakı DOST Mərkəzinin direktor müavini vəzifəsində çalışıb.

В агентстве DOST произведены новые назначения
Турал Гюляхмедов назначен советником председателя Правления. До этого он занимал должность начальника Департамента внутреннего контроля и аудита Агентства.
Другим распоряжением Солмаз Гасанова назначена директором Абшеронского центра DOST. До назначения она работала начальником отдела по работе с волонтёрами Департамента управления человеческими ресурсами Агентства.
Следующим распоряжением председателя Правления Эльчин Гасанов назначен начальником Департамента управления качеством и мониторинга услуг. До этого назначения он занимал должность заместителя директора Бакинского центра DOST 3.