"DOST Çağrı Mərkəzi 142" MMC-nin cari ilin oktyabr ayı üzrə fəaliyyəti ilə bağlı iclas keçirilib. Onlayn formatda baş tutan görüşdə DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov, həmçinin Agentliyin və Çağrı Mərkəzinin rəhbər şəxsləri iştirak edib.
Görüşdə "DOST Çağrı Mərkəzi 142"-nin hesabat dövrü ərzində fəaliyyətini özündə əks etdirən təqdimat nümayiş olunub və görülən işlər barədə məlumat verilib.
Sonda Fərid Məmmədov təqdimatla bağlı fikirlərini bildirib, bu istiqamətdə müvafiq təkliflər verib və gələcəkdə atılacaq addımlar barədə müzakirələr aparılıb.

Состоялось заседание, посвящённое деятельности ООО "Колл-центр DOST 142" за октябрь текущего года. Во встрече, прошедшей в онлайн-формате, приняли участие председатель Правления Агентства DOST Фарид Мамедов, а также руководящие лица Агентства и Колл-центра.
В ходе заседания была представлена презентация, отражающая деятельность "Колл-центра DOST 142" за отчётный период, и предоставлена информация о проделанной работе.
В завершение Фарид Мамедов высказал свои мнения по представленной информации, дал соответствующие рекомендации и обсудил шаги, которые предстоит предпринять в дальнейшем.