Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki DOST Agentliyi və “Azpetrol” şirkətinin birgə təşkilatçılığı ilə qarşıdan gələn Novruz və Ramazan bayramları ilə əlaqədar 60 şəhidimizin ailəsi ziyarət olunub.
Ölkəmizin ərazi bütövlüyü uğrunda şəhidlik zirvəsinə ucalmış qəhrəman Vətən övladlarının xatirəsinin xalqımızın qəlbinə əbədi yaşayacağı vurğulanıb.
Şəhid ailələrinin rifahının daim diqqət mərkəzində saxlanıldığı, dövlət tərəfindən onların sosial müdafiəsinin gücləndirilməsi istiqamətində ardıcıl işlər aparıldığı qeyd edilib.
Belə ziyarətlərin də şəhid qəhrəmanlarımızın ailələrinə ehtiram və minnətdarlığın daha bir ifadəsi olduğu bildirilib.

В рамках совместной организации Агентства DOST, действующего при Министерстве труда и социальной защиты населения, и компании «Azpetrol», в связи с предстоящими праздниками Новруз и Рамазан были посещены семьи 60 шехидов.
Было подчеркнуто, что память о погибших, отдавших свои жизни за территориальную целостность страны, сохраняется с уважением.
Отмечено, что благополучие семей погибших всегда находится в центре внимания, и государством последовательно реализуются меры по усилению их социальной защиты.