DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin növbəti iclası keçirilib
Maliyyə və mühasibatlıq departamentinin müdiri Həsən Babayev və Satınalmalar və təminat departamentinin müdirinin vəzifə səlahiyyətlərini müvəqqəti icra edən, müdir müavini İlqar Mehdiyev DOST Agentliyinin maliyyə-təsərrüfat fəaliyyəti ilə bağlı məlumatlandırma xarakterli hesabat təqdim ediblər.
İdarə Heyətinin üzvləri təqdimatlar barədə fikirlərini bildirib, öz təkliflərini veriblər. İclasda həmçinin digər təşkilati və inzibati məsələlərlə bağlı müzakirələr aparılıb.
İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov müzakirə olunan mövzular barədə fikirlərini bildirib, bu istiqamətdə müvafiq tapşırıqlarını verib.

Начальник отдела финансов и бухгалтерского учета Гасан Бабаев и исполняющий обязанности начальника отдела закупок и снабжения Ильгар Мехтиев, представили информативный отчет о финансово-хозяйственной деятельности Агентства DOST.
Члены Совета высказали свое мнение о презентациях и дали свои предложения. На встрече также были обсуждены другие организационные и административные вопросы.
Председатель правления Фарид Мамедов высказал свое мнение по обсужденным темам и дал соответствующие поручения в этом направлении.