DOST Çağrı Mərkəzi 142-nin cari ilin noyabr ayı üzrə fəaliyyəti ilə bağlı iclas keçirilib. Onlayn formatda baş tutan görüşdə DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov, həmçinin Agentliyin və Çağrı Mərkəzinin rəhbər şəxsləri iştirak edib.
Görüşdə DOST Çağrı Mərkəzi 142-nin hesabat dövrü ərzində fəaliyyətini özündə əks etdirən təqdimat nümayiş olunub və görülən işlər barədə məlumat verilib.
Sonda Fərid Məmmədov təqdimatla bağlı fikirlərini bildirib, bu istiqamətdə müvafiq təkliflər verib və gələcəkdə atılacaq addımlar barədə müzakirələr aparılıb.

Было проведено заседание, посвящённое деятельности Колл-центра DOST 142 за ноябрь текущего года. В онлайн-формате в мероприятии приняли участие Фарид Мамедов, председатель Правления Агентства DOST, а также руководители Агентства и Колл-центра.
В ходе встречи была показана презентация, отражающая деятельность Колл-центра 142 за отчётный период, а также предоставлена информация о выполненной работе.
В завершение Фарид Мамедов поделился своими выводами по презентации, предложил соответствующие рекомендации и обсудил дальнейшие шаги.