“DOST Çağrı Mərkəzi 142”-nin fəaliyyəti ilə bağlı iclas keçirilib. Onlayn formatda baş tutan görüşdə DOST Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov, həmçinin Agentliyin və Çağrı Mərkəzinin rəhbər şəxsləri iştirak edib.
İclasda qurumun 2023–2025-ci illəri əhatə edən dövr üzrə fəaliyyəti, həmçinin 2025-ci il üzrə hesabatı dinlənilib. Müvafiq təqdimatlar nümayiş olunub və görülən işlər barədə məlumat verilib.
Sonda İdarə Heyətinin sədri Fərid Məmmədov təqdimatlarla bağlı fikirlərini bildirib, müvafiq tapşırıqlar verib. Gələcəkdə atılacaq addımlar barədə müzakirələr aparılıb.

Состоялось заседание, посвящённое деятельности Call-центра DOST 142.
В онлайн-формате в заседании приняли участие председатель Правления Агентства DOST Фарид Мамедов, а также руководящие сотрудники Агентства и Call-центра.
На заседании была рассмотрена деятельность учреждения за период 2023–2025 годов, а также заслушан отчёт за 2025 год. Были продемонстрированы соответствующие презентации и представлена информация о проделанной работе.
В завершение заседания председатель Правления Фарид Мамедов высказал свои мнения по представленным материалам, дал соответствующие поручения и состоялось обсуждение дальнейших шагов.