İctimaiyyətlə əlaqələr və kommunikasiya departamentinin müdir müavini Teymur Hacıyev “İctimaiyyətlə əlaqələr və kommunikasiya proseduru”un sənəd layihəsinin təsdiq edilməsi üçün İdarə Heyətinə təqdim edib.
Maliyyə və mühasibatlıq departamentinin müdiri Həsən Babayev aidiyyati istiqamət üzrə hesabatları təqdim edib və 2023-cü il üçün olan planları açıqlayıb.
Satınalmalar və təminat departamentinin müdir müavini İlqar Mehdiyev DOST Agentliyi və DOST mərkəzlərində həyata keçirilmiş inventarizasiya tədbirlərinin yekun nəticələri ilə bağlı hesabat təqdim edib.

Заместитель директора департамента по связям с общественностью и коммуникациям Теймур Гаджиев представил на утверждение Совета директоров проект документа «Процедура по связям с общественностью и коммуникациям».
Начальник департамента финансов и бухгалтерского учета Гасан Бабаев представил отчеты по соответствующему направлению и озвучил планы на 2023 год.
Директор департамента закупок и снабжения Ильгар Мехтиев представил отчет об окончательных результатах инвентаризационных мероприятий, проведенных в Агентстве и центрах DOST.