"Könüllü DOST" proqramının “Gümüşü DOST" altproqramı çərçivəsində fəaliyyətlərini bitirmiş könüllülər məzun olublar
13 mart 2023, 10:52
DOST Agentliyinin "Könüllü DOST" proqramının “Gümüşü DOST" altproqramı çərçivəsində fəaliyyətlərini bitirmiş könüllülər məzun oldular.
Bu münasibətlə keçirilən məzun günündə DOST Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini Seymur Alıyev könüllüləri təbrik edib, onlara gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.
“Gümüşü DOST" altproqramının məzunları Tərlan Zülalov və Vera Talışeva çıxış edərək onlara yaradılan şəraitə görə bütün DOST kollektivinə təşəkkür ediblər.

Волонтёры, завершившие деятельность в рамках подпрограммы «Серебряный DOST» программы «Волонтёр DOST», закончили обучение
13 марта 2023, 10:52
Волонтёры, завершившие деятельность в рамках подпрограммы «Серебряный DOST» программы «Волонтёр DOST», закончили обучение.
По случаю выпускного дня заместитель председателя правления агентства DOST Сеймур Алыев поздравил волонтёров и пожелал им успехов в дальнейшей деятельности.
Тарлан Зулалов и Вера Талышева, выпускники подпрограммы «Серебряный DOST», выступили с речью и поблагодарили весь коллектив за созданные для них условия.