Agentliyin Hüquq departamentinin müdir müavini Aydan Salıfova “Tədbirlərin təşkili və korporativ katiblik” və “DOST” mərkəzlərinə operativ inzibati dəstək departamenti”nin əsasnamələrinin təsdiq edilməsi, həmçinin Maliyyə və mühasibatlıq departamenti, Strateji planlaşdırma, məlumatların idarə edilməsi və təhlil departamenti və Daxili nəzarət və audit departamentinin əsasnamələrinin yeni redaksiyada təsdiq edilməsi üçün İdarə Heyətinə təqdim edib.
DOST Xidmətləri departamentinin Xidmətlərin monitorinqi şöbəsinin müdiri Natiq Qaçayev “DOST” mərkəzləri tərəfindən səyyar xidmətlərin göstərilməsinə dair prosedur və “Smart DOST” məntəqələri vasitəsilə xidmətlərin göstərilməsi və müraciətlərin qəbuluna dair prosedurun təsdiq edilməsi ilə bağlı məruzə ilə çıxış edib.
DOST Çağrı Mərkəzi 142-nin Əməliyyatlar departamentinin müdiri Qumru Həbullahova “DOST Çağrı Mərkəzi 142” MMC-nin Daxil olan zənglərin qəbul edilməsi və cavablandırılması və Sosial kommunikasiya və əks əlaqəyə dair prosedur sənədlərinin müzakirəsi üçün İdarə Heyətinə təqdim edib.
DOST Xidmətləri departamentinin referenti Şəbnəm Mirzəliyeva “DOST” mərkəzlərinin 2023-cü ilin noyabr ayı üzrə fəaliyyətlərinin yekunlarına dair məlumatlandırma xarakterli hesabat təqdim edib.

25 декабря 2023, 14:23
Заместитель начальника юридического отдела агентства Айдан Салифова  утвердила уставы департаментов «Организации мероприятий и корпоративного секретариата» и  «Оперативно-административной поддержки центров DOST», а также были представлены на утверждение совету директорий в новой редакции уставы отделов финансов и бухгалтерского учета, стратегического планирования, управления данными и анализа, а также внутреннего контроля и аудита.
Начальник отдела мониторинга услуг департамента услуг DOST Натиг Гачаев выступил с докладом о порядке предоставления мобильных услуг центрами «DOST» и утверждении порядка оказания услуг и приема заявок через станции «Умный DOST».
Начальник оперативного отдела DOST Колл-центра 142, Гюмру Хабуллахова представила на обсуждение Совета директоров регламентные документы по приему и ответу на входящие звонки, а также социальной коммуникации и обратной связи ООО «DOST Колл-центр 142».
Референт департамента услуг DOST Шабнам Мирзалиева представила содержательный отчет об итогах деятельности центров «DOST» в ноябре 2023 года.